گروه خبري GSM: شركت سامسونگ، در اقدامي عجيب اقدام به پخش تيزري تبليغاتي در شبكه هاي تلوزيوني اسرائيل كرد كه به جهت جلب توجه و كسب مشتريان هر چه بيشتر در ميان صهيونيسم ها، انواع و اقسام توهين به مردم و بخصوص فرهنگ ايران مي شود. 

?
داستان اين كليپ به 4 بازيگر صهيونيسم، مربوط مي‌شود كه براي ديدار با طرفداران خود در ايران، به اصفهان سفر مي‌كنند!
اين چهار بازيگر براي اينكه شناخته نشوند لباس زنان ايران را بر تن مي‌كنند. شركت سازنده اين كليپ، با نوع پوششي كه براي اين 4 كاراكتر در نظر گرفته، زنان ايران را مورد تمسخر قرار داده است، به گونه‌اي كه اين 4 مرد با پوشيدن مانتو و در عين حال داشتن سبيل و با راه رفتن نامناسب خود، چهره ناشايست و عقب‌افتاده‌اي از زنان كشورمان نشان مي‌دهند.
در اين كليپ، اصفهان، شهر بزرگ و تاريخي ايران، به مثابه بياباني به تصوير كشيده شده كه مملو از گرد و غبار است و وسايل نقليه آن گاري و چهارپايان اهلي، و مردم آن به دور از هرگونه تمدن و به صورت عصر حجري زندگي مي‌كنند و زنان در هر گوشه‌اي روي زمين بر روي خاك نشسته‌ و مشغول گدايي هستند.

?
اين 4 نفر در جستجوي غذا به كافه‌اي مي‌رسند كه در اين كافه يك جاسوس اسرائيلي را كه نيروگاه هسته‌اي ايران در اصفهان را زير نظر دارد، به طور اتفاقي مي‌بينند. اين مامور مخفي، به بازيگران توضيح مي‌دهد كه تبلتي دارد كه با آن تمام فعاليت‌هاي نيروگاه هسته‌اي را رصد مي‌كند. يكي از بازيگران ، تبلت مامور موساد را برمي‌دارد و همينطور كه درباره قابليت‌هاي آن از مامور سوال مي‌كند، دوست ديگرش از روي كنجكاوي، دكمه‌اي را روي تبلت لمس مي‌كند كه به محض لمس دكمه، نيروگاه هسته‌اي ايران كه پشت سر آن‌هاست، منفجر مي‌شود!
همه بهت‌زده مي‌شوند اما بازيگري كه باعث اين انفجار شده، مي‌گويد: چي شده؟ مگر چه اتفاقي افتاده؟! اين هم فقط يك انفجار مرموز ديگر در ايران بوده! غصه نخوريد!
?
انتشار اين كليپ توسط شركتي كه در بازار ايران حضوري فعال دارند، محصولات خود را تبليغ مي كنند و از اين راه درآمد بسيار دارد، جاي شگفتي و البته تاسف بسيار دارد.

سامسونگ به جهت حضور نمايندگان رسمي خود در ايران به خوبي مي داند كه ايران و تصوير واقعي شهري مانند اصفهان چگونه است و اقدام اين شركت در ساخت اينچنين ويدئويي، نه از روي نا آگاهي، بلكه از روي تعمد و تنها جهت بازاريابي بهتر براي يكي از محصولات خود در ميان مردم اسرائيل است. 

جي اس ام يك سايت اطلاع رساني در حوزه تلفن همراه است و نگاه جي اس ام به اقدام سامسونگ، فارق از هرگونه نگاه سياسي و بدون در نظر گرفتن اوضاع اين روزهاي جهان است. اما بهتر است اين نكته به اين شركت كره اي يادآوردي شود كه تمدن جهان در دو هزار سال پيش، از شرق تا غرب، مترداف با نام نام ايران بود. اين در حاليست كه نام كشور كره، تا همين صد سال پيش (و شايد كمتر)، به مستعمره اي از كشور چين اطلاق مي شد!

بسم الله الرّحمن الرّحيمقال رسول‌الله صلّي‌ الله عليه و آله و سلّم: «من سمع مسلماً ينادي يا للمسلمين فلم‎يجبه فليس بمسلم»

ملت بزرگ ايران، اكنون چندين ماه از آغاز بيداري اسلامي و حركت ملت هاي ستمديده براي رهايي از چنگال استعمار خارجي و استكبار داخلي به راه افتاده است و مردم كشورهاي مختلف از خواب چند صد ساله بيدار شده اند. مردم بحرين هم در چندين ماه اخير به مانند ساير ملت هاي آزاده براي تحقق خواسته هاي خود دست به تظاهرات زده است ولي با واكنش و سركوب شديد عمال آل خليفه و آل سعود مواجه شده اند.

چه جوانان و چه نوجواناني كه علي اكبروار و چه كودكان و چه نوزاداني كه علي اصغرگونه توسط مزدوران وهابي به شهادت رسيدند تا امروز در سكوت مرگبار سازمان ملل و نهادهاي حقوق بشر كربلايي ديگر با حمايت آمريكا به راه افتد و شيعيان و محبان واقعي اباعبدالله از دغل بازان و رياكاران آشكار شوند.

در همين راستا، از ملت قهرمان ايران دعوت مي شود تا با حضور در ورزشگاه آزادي در روز بازي ايران و بحرين فرياد مظلوميت مردم بحرين را به گوش جهانيان برساند.

گفتني است بر مبني قوانين فيفا حضور ما در استاديوم به هيچ وجه منجر به محروميت تيم ملي ايران نمي شود
بيانيه از
http://mazlombahrain.blogfa.com/

X